€490
De garantie van Holiday Rentals Curacao
Of vraag vrijblijvend een offerte aan
Oceanfront villa 208 Jan Thiel – Boca Gentil
10 persoons oceanfront villa met alle luxe die je maar kunt wensen tijdens jou welverdiende vakantie. Een heerlijk infinity zwembad (10 x 5) met uitzicht over zee. Spot de dolfijnen vanaf je comfortabele lounge bed en geniet!
Prachtige luxe villa met een panoramisch uitzicht over de Caribische zee.
- Minimale verblijf tijdens kerstperiode 14 nachten
Je komt binnen in de keuken waar je gelijk het Wauw gevoel zult krijgen.
Doordat alles heerlijk open kan door middel van luiken, schuifdeuren en/of shutters, heb je eigenlijk overal gelijk zicht op de mooie aqua blauwe oceaan en kun je ten alle tijden genieten van prachtige vergezichten.
De keuken is voorzien van shutter ramen. Wanneer deze open staan heb je een geweldig uitzicht over zee en sta je gelijk in verbinding met het terras. Hier bevindt zich in de schaduw een riante eettafel, in de zon de relaxte ligbedjes en de heerlijke infinity pool. Tevens is er een buiten douche, gas bbq en een green egg aanwezig.
Naast de keuken bevindt zich de woonkamer. Door de schuifdeuren open te zetten kun je ook in de woonkamer genieten van de heerlijke passaatwinden en het uitzicht terwijl je tv kijkt (RTL / NPO zenders aanwezig).
Door middel van een trap loopt je naar beneden waar zich het guesthouse bevindt (2 persoons). Het Guesthouse zal alleen beschikbaar zijn bij 10 personen. Deze is voorzien van een badkamer en een woon- en slaapkamer. De woon- slaapkamer staan met elkaar in verbinding waardoor je in de gehele ruimte lekker kunt koelen middels de airco. Ook hier een heerlijk terras met wederom het prachtig uitzicht. Tevens bevindt zich hier een palapa met relaxte loungeset waar je in alle rust kunt genieten met een boek of een goed glas wijn genietend van de mooie zonsondergang.
De villa heeft 4 slaapkamers, allen te bereiken via 1 gang. Er zijn 2 masterbedrooms waarvan 1 openslaande deuren heeft naar het terras. 2 slaapkamers hebben hun eigen badkamer en zijn voorzien van airconditioning. 2 Slaapkamers ook met airco delen een badkamer.
Bij de woning kunnen 2 auto’s worden geparkeerd.
Daarnaast beschikt het park over een eigen privé strand, alleen voor de gasten die op het park van Boca Gentil verblijven. Boca Gentil is een beveiligd park waar rust en privacy gegarandeerd kan worden.
Oceanfront villa 208 Jan Thiel – Boca Gentil highlights
De belangrijkste faciliteiten op een rijtje
De leukste activiteiten in de buurt
Locatie
Oceanfront villa 208 Jan Thiel – Boca Gentil
10 persoons oceanfront villa met alle luxe die je maar kunt wensen tijdens jou welverdiende vakantie. Een heerlijk infinity zwembad (10 x 5) met uitzicht over zee. Spot de dolfijnen vanaf je comfortabele lounge bed en geniet!
Gastbeoordelingen
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Boek gemakkelijk en snel
Of vraag vrijblijvend een offerte aan en beslis later
Gegevens reisgezelschap

Femke, Curacao-expert
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Uitzicht en snorkelplaats voor het huis, zwembad, indeling huis/ruimtes, prettige uitstraling
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Het uitzicht. Prima bed.